Romantické stolování nejen na Valentýna

Romantické stolování nejen na Valentýna

Romantické stolování nejen na Valentýna

08/02/2019

Dnes jsme pro  Vás v Levier Home nafotili inspiraci na romantické prostírání. A to nejen na Valentýna a nejen na večeři. Volná víkendová rána jsou perfektní příležitostí na malou oslavu lásky. 


Protože víme, že po ránu má málo kdo z nás energii na komplikovanosti, pojali jsme to velmi jednoduše. Dřevěný stůl z recyklované borovice jsme pro tentokrát přikryli lněným ubrusem s otřepeným okrajem v něžné starorůžové barvě, ke které máme také ubrousky ve stejné barvě. 
Tuto kolekci lněného prostírání jsme si velmi oblíbili, je totiž vyrobená ze 100%, který byl měkčený kameny, a je proto velice příjemná na dotek. navíc ji můžeme prát i žehlit, ačkoliv my ji rádi necháváme i “pokrčenou”, protože tak působí přirozeně a přírodně. 


Doladili jsme ji krémovým porcelánovým nádobím od firmy Asa Selection. Kouzlo kolekce Champagne tkví v její jednoduchosti a propracovaných detailech. 


Celkový dojem podtrhly krásné ručně vyráběné romantické skleničky s motivy louky a ptáčků, které pochází z dílny české sklářské dílny.


 
O měkkoučké a pohodlné sezení se postaraly ladící lněné starorůžové polštářky v kombinaci s heboučkými polštáři z kůže tibetské ovce, která má nadýchanou kudrnatou srst.


  
Zapálili jsme svíčky, nalili šampaňské (máme přeci víkend :)), přidali ovoce a snídaně může začít. Fotky z backstage:
Při takovém sladkém focení jsme se museli držet, abychom to všechno nesnědli dřív než to nafotíme!   


Přejeme Vám krásné dny plné lásky

Váš tým Levier Home