Andělské šperky

Andělské šperky

Andělské šperky

20/06/2019

Andělé jsou našimi ochránci, jsou pořád s námi, dávají nám znamení, aby nás varovali před nebezpečím, ale také aby nás upozornili na důležité okamžiky v našem životě… Každý z nás má svého anděla, někteří z nás s nimi komunikují víc a jiní méně… Ale jsou tady pro nás, pro nás všechny! 

Ovšem velmi často se stává, že na andělé zapomínáme a právě proto italská společnost Roberto Giannotti přišla s myšlenkou andělských šperků! Abychom si je mohli připomínat, abychom je mohli darovat našim nejbližším, které často za naše andělé považuje!

Stejně jako my jsme jiní, každý z nás má svá specifika, tak i andělé jsou odlišní, proto i šperků s nimi je několik druhů...Když si budeme prohlížet andělské šperky, tak si každý můžeme vybrat ten, který se nám nejvíce líbí nebo ten nejlepší pro naše nejbližší…

Pokud šperk kupujeme pro sebe najdeme v něm klid, jistotu či pocit bezpečí. Vždy když se na šperk podíváme, tak si budeme uvědomovat souvislosti mezi událostmi, které se v našich životech odehrávají. Budeme vědět, že při nás někdo - andělé - stojí, že nám chtějí pomoc a že na vše nejsme sami. 

Pokud někomu budeme darovat andělský šperk, tak je to známkou toho, že nám na něm opravdu záleží, že ho nosíme ve své mysli, ve svém srdci, že chceme být pro něho strážným andělem, že chceme, aby věděl, že jsme tady vždy pro něho. Chceme, aby si na nás vzpomněl vždy, když se na šperk od nás podívá. 

Máme pro Vás i jeden tip na skvělý dárek pro maminky či babičky, které již nemají doma své děti, ale rády si je připomínají…Přívěsek rolnička s andílkem vydává zvuk, který připomíná dětský smích… Pokud ji budou mít na krku, tak je celý den bude “rušit” její zvuk, tak jak je dříve “rušil” ruch v domácnosti plné dětí… Když se děti odstěhují, tak maminky můžou cítit prázdnotu, protože je kolem nich takové “divné” ticho, ovšem zvuk rolničky jim ten ruch vždy připomene a věřte, že si ho připomínat chtějí! Budou Vás mít vždy nablízku, i když budete vzdáleni tisíce kilometrů a vy budete vědět, že jste andělský šperk darovali svému nejvěrnějšímu anděli...

Andělské šperky jsou vyráběny s láskou a pokorou, celá filosofie firmy je založena na těchto hodnotách, proto i vy je s láskou a pokorou darujte!