Muubs a kolekce Mame

Muubs a kolekce Mame

Muubs a kolekce Mame

14/05/2020

Již delší dobu Vám u nás na eshopu i v ateliéru nabízíme produkty od dánské značky Muubs, a tak jsme si říkali, že Vám ji představíme, ať víte i Vy, co stojí za jejich stylovými a zároveň velmi funkčními interiérovými doplňky. Je to dánská značka, která uznává krásu v nedokonalosti. 


Jejich výroba je postavená zejména na řemeslném zpracování, tudíž každý jednotlivý produkt je autentický, má svoji duší a jiný příběh… Nezáleží na tom, jestli se jedná o prkénka na krájení z přírodního dřeva, ručně vytvořené stoly s okouzlujícími drsnými hranami a nedokonalostmi od přírodních trhlin ve kmeni stromu až po jednoduché kuchyňské nádobí... Vždy jsou produkty vytvořeny s láskou ke kráse a severské přírodě. Muubs na výrobě jejich produktů spolupracuje s dánskými řemeslníky, ale také řemeslníky z celého světa, kteří svoji práci milují. 


Pracují s přírodními materiály…U nás na eshopu najdete právě od značky Muubs produkty z teakového dřeva, pískovce či říčního kamene. Muubs na svých stránkách uvádí, že jsou zakázková výroba podle přírody. Říkají, že práce s přírodními materiály znamená, že příroda je často jejich architektem. Právě jedinečnost přírodních materiálů dělá z produktů Muubs jedinečné originální výrobky, které zajistí autentičnost Vašeho interiéru. Muubs si zakládá na tom, že vytváří produkty pro domov, který je autentický pro ty, kteří v něm žijí.


Společnost Muubs je velmi inovativní a často přináší novinky, které potom s radostí přinášíme Vám. Velmi oblíbená je kolekce nádobí a doplňků ke stolování z říčního kamene… Rozhodně nejvíc Vás, naše zákazníky, zaujal hmoždíř, který je opravdu pokaždé jiný, jak svým tvarem tak i barvou se často jemně liší. Ovšem jejich momentální novinkou je kolekce nádobí Mame.

Kolekce Mame je ručně vyrobena z kvalitní keramiky, která je určena pro každodenní používání. Ovšem zajímavostí je tzv reaktivní glazura, která reaguje na prostředí, ve kterém se nachází a podle toho jemně mění svoji barvu. Název kolekce i tvary jednotlivých produktů jsou inspirovány přirozeným tvarem fazole, a ta se japonsky řekne Mame. A právě nepravidelný tvar talířů je ideální na servírování pokrmů. Reaktivní glazura a přírodní tvar kolekce Mame Vás bude vracet zpět do přírody a zároveň vytváří teplo domova v duchu filozofie Wabi - Sabi. 

Kolekce Mame je již u nás na eshopu, tak co na ni říkáte?


Váš tým Levier Home