Nicolas Vahé a jeho kulinářské speciality

Nicolas Vahé a jeho kulinářské speciality

Nicolas Vahé a jeho kulinářské speciality

15/11/2020

Nicolas Vahé není pouze názvem, ale především je to jméno francouzského michelinského šéfkuchaře, který stojí za zrodem této stejnojmenné značky. Už profese Nicolase Vahého napovídá, jaké novinky pro Vás máme. Jsme moc rádi, že Vám můžeme u nás na e-shopu nabízet tyto kulinářské speciality a delikatesy, díky kterým můžete vylepšit své pokrmy a dodat jim nezaměnitelnou chuť. 
Filozofií společnosti Nicolas Vahé je, že by mělo být snadné jíst každý den dobré, vkusné a zdravé jídlo. A právě na základě této myšlenky vyvinuli široký výběr chutných výrobků z kvalitních potravin a surovin. Dávají si záležet na tom, aby kvalita všechny jejich produktů byla dokonalá. Vytváří úžasné chuťové zážitky a kombinují přísady, které jinde nenajdete. Produkty Nicolas Vahé Vám vždy poskytnout skvělý kulinářský zážitek.
Ovšem značka Nicolas Vahé není pouze o skvělých chutích, ale taky o stylových lahvích či nádobách, ve kterých oleje, sirupy, pepře, čaje či nejrůznější soli a koření nabízí. U Vás v kuchyni, tak budou i krásným designovým doplňkem. Nicolas Vahé jako šéfkuchař stojí i za vlastními řadou doplňků do kuchyně a pomocníků při vaření v originálním nadčasovém stylu.  Říkají, že jejich výrobky vyprávějí příběh, vytvářejí atmosféru a dávají smysl každodenní rutině při vaření. 

 

 

Věříme, že si produkty od značky Nicolas Vahé oblíbíte jako my. 

 

Váš tým Levier Home